o nas

Nasz Zespól składa się ze specjalistów wywodzących się z najlepszych polskich uczelni doświadczonych w prowadzeniu badań w kraju i na świecie. Doświadczenie praktyczne w połączeniu z wykorzystywanie najnowszego sprzętu i metod pozwala nam na rzetelne i indywidualne podejście do każdego zadania. Ponadto współpracujemy z lokalnymi przyrodnikami i organizacjami zajmującymi się ochroną przyrody dzięki czemu możemy prowadzić prace terenowe w każdym zakątku kraju.

Obecnie zgodność większości inwestycji z wymaganiami przepisów ochrony środowiska jest czynnikiem decydującym o powodzeniu lub fiasku przedsięwzięcia. W tej sytuacji rzetelnie przygotowana, dokładna dokumentacja środowiskowa umożliwia szybki przebieg procesu inwestycyjnego przy minimum kosztów na wszystkich etapach.

W swojej pracy staramy się o najwyższą jakość świadczonych usług oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta co pozwala nam na optymalizację i zmniejszenie kosztów proponowanych usług niezależnie od skali przedsięwzięcia.

Specjalizujemy się w inwentaryzacjach przyrodniczych , opiniach ornitologicznych i chiropterologicznych  przy termomodernizacji budynków oraz nadzorach przyrodniczych i środowiskowych.